طرح توجیهی تولید انواع كارتن بسته بندی

طرح توجیهی تولید انواع كارتن بسته بندی طرح توجیهی تولید انواع كارتن بسته بندی

دسته : طرح های توجیهی و کارآفرینی

فرمت فایل : pdf

حجم فایل : 131 KB

تعداد صفحات : 14

بازدیدها : 242

برچسبها : طرح توجیهی پروژه کارآفرینی تولید كارتن بسته بندی

مبلغ : 1000 تومان

خرید این فایل

دانلود طرح توجیهی و کارآفرینی تولید انواع كارتن بسته بندی

طرح توجیهی تولید انواع کارتن بسته بندی

خلاصه طرح

موضوع طرح : تولید مقوا و بسته بندی

نوع تولیدات : مقوا و کارتن و جعبه مقوایی پلی اتیلن، جعبه مقوایی دوبلکس

تعداد شاغلین : 11

دوره بازگشت سرمایه : 4 سال

نرخ باز دهی سرمایه : 25%

فرایند طرح طرح تولید کارتن بسته بندی

مرحله 1- مواد اولیه (کاغذ و کارتن خریداری شده) به ایجاد سفارش داده شده مشتریان توسط دستگاه برش قطع و برش داده شده میشود.

مرحله 2- در مرحله دوم بر روی درب برخی مقوا بوسیله دستگاه چاپ مشخصات سفارش شده مشتریان و همچنین مشخصات شرکت به چاپ می رسد.

مرحله 3- در این مرحله درب کارتن و زیره آن به صورت بسته های یکصد عددی و معمولا با اوزان 20 تا 25 کیلوگرمی توسط دستگاه بسته بندی آماده و به وسیله دستگاه توزیع کنترل شده و آماده عرضه به مشتریان می گردد. ضمنا در صورت در خواست مشتریان با استفاده از دستگاه منگنه کوب ورقه های مقوا به صورت جعبه های کارتنی نیز آماده میگردد.

این طرح توجیهی دارای جداول بررسی سرمایه گذاری ثابت طرح (شامل محوطه سازی، ساختمانها، تاسیسات و تجهیزات، ماشین آلات و تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی، وسایط نقلیه و وسایل حمل و نقل داخل کارخانه، تجهیزات اداری و کارگاهی، هزینه های قبل از بهره برداری، جدول هزینه های ثابت طرح)، هزینه های جاری طرح (شامل مواد اولیه و بسته بندی، حقوق و دستمزد پرسنل غیر تولیدی، حقوق و دستمزد پرسنل تولیدی، هزینه سوخت و انرژی استهلاک و تعمیر و نگهداری، جدول هزینه های جاری طرح، جدول هزینه های ثابت و متغیر تولید، سرمایه در گردش، جدول سرمایه گذاری)، ظرفیت تولید و محاسبات فروش و نقطه سر به سر و سود عملیاتی طرح توجیهی تولید انواع کارتن بسته بندی می باشد.

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید